“YENİ OYUNUMUZ VURGUN GALADA GÖZ DOLDURDU”

İlgi ile beklenen, yazarlığını Neil Labute, yönetmenliğini Doğan Turan’ın üstlendiği yeni oyunumuz “Vurgun” galası ile perdelerini açarak tiyatro severler ile buluştu.

Göstermiş olduğu performansla izleyicilerin beğenisini kazanan oyun sonrası Belediye Başkan Vekili Hayati Tökez; “Kısıtlı imkanlar dahilinde böylesi özveri yüklü, etkileyici sahne performansı koyan oyuncular ve  Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu ekibine teşekkürlerimi sunarak, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.” açıklamasıyla başta oyuncular olmak üzere ekibe tebriklerini sundu.

Oyunumuzun yönetmeni ve Giresun Belediye Şehir Tiyatromuz Genel Sanat Yönetmeni Doğan Turan; “Oyunumuza gelen izleyicilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Gerek sahnedeki oyuncularımız, gerekse teknik ekibimiz bakımından oyun tekstinin uzunluğu, bu tekstlerin oyuncularca ezberlenerek sahnede başta ışık, efekt ve ses ekibimizle koordinasyon halinde sahnelenmesi zor bir emek ürünü olan oyunumuzu kısa zaman diliminde sizlere sahnelemekten ve sizlerle buluşmaktan mutluluk duyduk. Oyunda emeği geçen ekibimize teşekkür ederim. Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu dünya tiyatro sanatını gözlemleyerek çağın gereklerine uygun standartlarda yapabileceklerini en iyisini sunmak adına ekibimizle çalışmalarını sürdürmektedir.” açıklamasında bulunarak teşekkürlerini sundu.

Oyunumuz 9 Mart Perşembe günü ve ondan sonra her hafta Cuma günü Vahit Sütlaş Sahnemizde sergilenecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.