“TİYATROMUZ ‘YANGIN YERİNDE ORKİDELER’ ADLI OYUNU İLE SAMSUN VE AMASYA ETKİNLİKLERİNDE”

Giresun Belediye Şehir Tiyatromuz,  Samsun’da gerçekleştirilecek olan On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro Topluluğu 23. Ulusal Tiyatro Festivalinde 23 Nisan 2017 tarihinde saat 19:00’da  ve Amasya’da düzenlenecek olan Amasya Üniversitesi 2. Tiyatro Günlerinde 24 Nisan 2017 tarihinde saat 20:00’de ‘Yangın Yerinde Orkideler adlı oyunu ile sahne alacaktır.

ON DOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TİYATRO TOPLULUĞU 23. ULUSAL TİYATRO FESTİVAL PROGRAMI 15-23 NİSAN 2017

15 Nisan – 14:00 Albay Kuş (On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro Topluluğu)

19:00 Hangisi Babası (İnönü Üniversitesi Tiyatro Topluluğu)

17 Nisan – 14:00 Sürpriz Festival Etkinliği (On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro Topluluğu)

19:00 Othello (Sakarya Üniversitesi Tiyatro Topluluğu)

18 Nisan – 14:00 Salsa ve Halk Oyunları (Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi Sanat Kulübü)

14:30 Ayı (Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi Sanat Kulübü)

19:00 Soframdaki Aç Kurtlar (On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro Topluluğu)

19 Nisan – 14:00 Gişe (Ordu Üniversitesi Drama Kulübü)

19:00 Shakespeare Zorda (Marmara Üniversitesi Tiyatro Kulübü)

20 Nisan – 14:00 Joko’nun Doğum Günü (Özyeğin Üniversitesi Oda Tiyatrosu)

19:00 Gemilerde Talim Var (Samsun Büyükşehir Belediye Konservartuvarı Tiyatro Bölümü)

21 Nisan – 14:00 Azizname (Çukurova Üniversitesi Drama Topluluğu)

19:00 Maskeli Süvari (Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yaratıcı Drama Topluluğu)

22 Nisan – 14:00 Azizname (Çukurova Üniversitesi Drama Topluluğu)

19:00 Maskeli Süvari (Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yaratıcı Drama Topluluğu)

23 Nisan – 14:00 Ayışığı Sirki  (Çocuk Oyunu) (On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro Topluluğu)

19:00 Yangın Yerinde Orkideler (Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu)

AMASYA ÜNİVERSİTESİ 2. TİYATRO GÜNLERİ PROGRAMI 24-30 NİSAN 2017

24 Nisan – 20:00 Yangın Yerinde Orkideler (Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu)

25 Nisan – 20:00 Anadolu Kadınları (Düşevi Oyuncuları)

26 Nisan – 20:00 Palto (Sahne Sanat Tiyatrosu)

27 Nisan – 20:00 Yedi Kocalı Hürmüz (Ordu Üniversitesi Tiyatro Kulübü)

28 Nisan – 14:00 Temel Eğitimde Tiyatro (Panel)

20:00 Hamlet Kafası (Karma Sahne)

29 Nisan – 20:00 Soframdaki Aç Kurtlar (On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro Kulübü)

30 Nisan – 20:00 Bavul (Amasya Üniversitesi Tiyatro Kulübü)

 

Bir yorum yaz